Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli chcesz wydrukować zdjęcie lub grafikę full color prześlij nam plik rastrowy w formacie .psd (photoshop), .png (przeźroczystość), .jpg (spłaszczony obraz), .tiff. Jeżeli chcesz wydrukować grafikę lub logo (jedno / kilku kolorowe) najlepiej przesłać do nas plik wektorowy z rozszerzeniem .ai (Adobe Illustrator) lub .pdf (Adobe Reader) lub .eps.
Idealnie było by gdyby grafika miała 300dpi w skali 1:1 (czyli w photoshopie ustawiamy rozdzielczość 300dpi i rozmiar nadruku jaki ma być np. 30cm x 42cm) , jednak drukujemy już od 72dpi w skali 1:1 i takie grafiki też wychodzą bardzo ładnie.
Przed drukiem nasz pracownik ocenia jakość przesłanego pliku przez Ciebie, więc jeżeli plik nie będzie się nadawał do druku lub pracownik oceni, że po wydruku będzie efekt pikselozy (widoczne piksele i kwadraty) poinformujemy Cie o tym w mailu i poprosimy o przesłanie lepszej jakościowo grafiki.
Tak, nadruk może znajdować się zarówno z przodu jak i z tyłu czy na rękawku koszulki. Drukujemy w dowolnym miejscu (pomijając szwy). Ważne, żebyś po zakupie napisał nam w mailu w którym miejscu ma się znajdować nadruk i jak duży ma on być.
Tak, dodatkowy nadruk to dodatkowe koszty produkcji. Dlatego każdy dodatkowy nadruk to koszt 9.90zł brutto. Jeżeli planujesz zamówić większą ilość koszulek wtedy zamówienia wyceniamy indywidualnie.
Max. rozmiar nadruku w technice Kornit to 32cm. x 40cm. W pozostałych technikach jesteśmy w stanie zadrukować całą koszulkę. Lecz gdy nadruk ma być większy niż opisany wcześniej format to musimy takie zamówienie indywidualnie wycenić.
Tak, preferujemy palete kolorów CMYK dlatego, że maszyny drukują właśnie w tym systemie. Jeżeli wyślesz do nas plik z paletą kolorów RGB musimy ją i tak zamienić na CMYK-a przez co może dojść do odchyłów kolorystycznych względem kolorów.
Zamówienia pojedyncze i hurtowe do ilości 50szt. koszulek staramy się realizować w 24h. Dużym atutem tutaj jest to, iż posiadamy bardzo bogato wyposażony magazyn gdzie nawet 200szt. koszulek w jednym rozmiarze jesteśmy w stanie zrealizować w 48h. Duże zamówienia hurtowe (w ilości od 200szt. koszulek wzwyż) realizujemy w terminie do 5 dni roboczych. Do tego czasu należy doliczyć jeden dzień roboczy na dostarczenie towaru przez kuriera / pocztę.
Tak, proste projekty graficzne przygotowywane są przez naszego grafika. Jeżeli masz pomysł na koszulkę a nie umiesz go sam wykonać to my zrobimy to za Ciebie. Opisz nam w mailu jak chcesz żeby wyglądała Twoja wymarzona koszulka a my prześlemy Ci projekt do akceptacji. Natomiast polecamy nasz generator w którym każdy bez żadnej wiedzy graficznej jest w stanie w prosty sposób przygotować projekt produktu i wysłać go na produkcję.
Nie, nie wykonujemy żadnych grafik zastrzeżonych. Jezeli jakaś grafika będzie budziła nasze zastrzeżenia poinformujemy Cię o tym i zapytamy czy chcesz zmienić nadruk czy anulować zamówienie.
Nie, grafiki przesłane przez Was są wykorzystywane tylko i wyłącznie do druku Twojego zamówienie. Po czym archiwizujemy je automatycznie przez 12 miesięcy, tylko po to aby w przyszłości jak będziesz chciał ponownie zakupić koszulkę, żebyś nie musiał ponownie wysyłać jej. Oczywiście możesz do nas napisać, że nie życzysz sobie aby taka grafika była u nas przechowywana, to ją po prostu usuniemy od razu po wykonaniu zamówienia.
Super, dokonaj zakupu a przekonasz się o jakości. Dołożymy wszelkich starań abyś pozostał naszym stałym klientem. Nadruki na maszynie KORNIT są bardzo elastyczne i rozciągają się razem z materiałem, nie ma mowy o żadnych pęknięciach, przetarciach czy kruszeniu nadruku w czasie użytkowania. Kornit jest to na chwilę obecną najnowocześniejsza technika druku na odzieży.